R164007

FiberTEK® III-MM LED & SM Laser Kit

Množství: ks
do poptávky
do PDF

 

  • adaptéry jsou určené pro LanTEK III a jsou kompatibilní s LanTEK II
  • slouží k certifikaci instalované optické multimode a singlemode kabeláže
  • Encircled Flux kompatibilní (komponent není součástí balení)
  • vestavěný laserový světelný zdroj pro rychlou kontrolu vlákna
  • měří útlum a splňuje Tier 1 certifikaci
  • jsou v souladu se standardy TIA / ISO / IEC
 

 

 

 

 

 

Obsah balení:

 

  • FiberTEK® III multimode (1310/1550nm) s LED
  • FiberTEK® III singlemode (1310/1550nm) s laserem
  • SC, FC, ST adaptéry do modulov
  • SC-SC patch káble 9μm SMF (6)
  • SC-SC patch káble 50μm MMF (6)
  • návod 
  • kufřík 

 

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro jejich základní funkčnost. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.