KELine® Inteligentní systém monitorování a řízenífyzické vrstvy sítě

 

 • inteligentní systém monitorování a řízení síťové infrastruktury 
 • inovativní technologie RFID 
 • kompletní dokumentace propojení v reálném čase

 

Administrátoři rozlehlých sítí a datových center čelí problémům s nepřehlednou nebo nedostatečnou dokumentací zapojených přípojných bodů ve strukturované kabeláži. Fyzické propojování portů v takových provozech je vzhledem k množství propojení náročný proces, který zvyšuje pravděpodobnost chyb a prodlužuje dobu odstavení systému. KELine přichází s řešením těchto problémů. 

KELine® Intelligent je monitorovací systém, který v reálném čase monitoruje systémové konfigurace sítě a umožňuje administrátorům řízení infrastruktury datových center, serveroven a lokálních sítí. Systém umožňuje plánování propojení, asistovanou instalaci propojovacích kabelů, identifikaci volných a zapojených portů, identifikaci neoprávněných propojení a rozpojení.

 

Hlavní výhody systému jsou:

 • bezkontaktní identifikace propojení pomocí inovativní technologie RFID 
 • plánovaní a okamžitá dokumentace propojení 
 • zpětná kompatibilita s již nainstalovanými KELine instalacemi s použitím původních keystone
 • kompatibilita s metalickými a optickými prvky 
 • zvýšená efektivita IT pracovní sily 
 • zlepšená stabilita systému a snížení systémových výpadků

Systém se skládá z několika komponentů, a to:

 

 1. Kontrolní jednotka rozvaděče 
 2. Kontrolní jednotka panelu 
 3. Patch kabel s RFID vysílačem
 4. Monitorovací a řídící software - řídící konzole
 5. Další podpůrné komponenty

 

1. Kontrolní jednotka rozvaděče (RCU) 

 

 

 

 

 

Kontrolní jednotka rozvaděče (RCU) je komunikační rozhraní mezi kontrolní jednotkou panelů (PCU) a řídící konzoli. RCU přijímá signály z kontrolní jednotky panelu (PCU) a prostřednictvím SNMP protokolů je odevzdává řídící konzoli. Mimo to RCU napájí až 42 PCU sběrnicovým kabelem. Displej poskytuje vizuální kontrolu při zapojování patch kabelů a informuje o případné chybě. Pro lehčí identifikaci chyby může být RCU vybavená dobře viditelnou světelnou signalizací umístěnou na vnější stěně rozvaděče.

2. Kontrolní jednotka panelu (PCU) 

Kontrolní jednotky panelů (PCU) můžou být integrované do různých patch panelů a přepínačů v už existujících sítích. PCU jsou propojené pomocí sběrnice a připojené do kontrolní jednotky rozvaděče (RCU). Nainstalované PCU nepřetržitě sledují všechny porty příslušných patch panelů a switchů. Při jakékoliv změně propojení se generují zprávy, které jsou okamžitě odeslané do kontrolní jednotky racku a následně do řídící konzole. PCU vizuálně signalizují požadavky na propojení, změnu propojení a chybové hlášení pomocí LED diod až do správného dokončení daných požadavků, resp. odstranění závady.
 
 

3. Patch kabel s RFID vysílačem

Patch kabely jsou v souladu s nejnovějšími normami ISO / IEC 11801 pro všechny výkonnostní kategorie až do Cat.6A. RJ45 konektor s litou ochranou obsahuje RFID vysílač. Barva pláště kabelu a ochrany konektoru RJ45 může být zvolená nezávisle ze šesti základních barev. Přídavným prvkem je bezpečnostní konektor, který zabraňuje připojení neidentifikovatelných standardních patch kabelů, které nejsou osazené RFID vysílačem, zablokováním všech neosazených RJ45 portů.
 

 


Krugel Exim CZ spol. s r.o.
Na návsi 19
620 00 Brno – Holásky

T: +420 545 232 258
E: 

Provozovna Praha
V Korytech 972/12
100 00 Praha

T: +420 274 770 409
E: 

Sledujte nás
©2016-2019 kangaroo.cz   |  načteno za 0.052 s
Tento web využívá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.